XVIII edycja Konkursu Papieskiego

Plakat z tekstem Z zachwytu dla istnienia

Instytut Tertio Millennio już po raz kolejny serdecznie zaprasza uczniów do wzięcia udziału w XVIII już Ogólnopolskim Konkursie Papieskim.

XVIII edycja przebiega pod hasłem "Z zachwytu dla istnienia".

I etap rozpocznie się 1 marca I, rejestracją i rozwiązaniem quizu online. Po zakończeniu tego etapu 31 marca uczestnicy, którzy uzyskają więcej niż połowę punktów zakwalifikują się do II etapu – testu, który odbędzie się 27 kwietnia. Na napisanie eseju (etap III) jest czas od 28 kwietnia do 21 maja. Finał i ustna obrona prac będzie miała miejsce 12 czerwca 2022 r.

Konkurs skierowany jest do osób urodzonych po 31 grudnia 2000 r., które w czasie trwania Konkursu będą uczniami dowolnej klasy wszystkich typów państwowych, społecznych i prywatnych szkół ponadpodstawowych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Główną nagrodą jest wycieczka do Rzymu!!

Zgłoszenia szkół i więcej informacji: