Życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek

2026_TB_Życzenia

Serdecznie dziękujemy za skierowane do nas życzenia z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. Wyrazy uznania oraz życzliwość ze strony Władz Miasta i Gminy Oborniki oraz Powiatu Obornickiego są dla nas niezwykle cenne i stanowią motywację do dalszej pracy na rzecz rozwoju czytelnictwa, kultury i edukacji w naszej lokalnej społeczności. Dziękujemy za dostrzeganie roli bibliotek i bibliotekarzy w budowaniu przestrzeni otwartej na wiedzę, spotkania i dialog międzypokoleniowy.

Szczególne podziękowania kierujemy do Dyrektora Mateusza Klepki za możliwość uczestnictwa w uroczystym spotkaniu środowiska bibliotekarskiego w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy im. Antoniego Małeckiego w Obornikach. Było to niezwykle cenne i inspirujące spotkanie, podkreślające znaczenie współpracy oraz integracji środowiska bibliotekarskiego.