ul. Mickiewicza 4
64-600 Oborniki;
tel.: 577 001 328

biblioteka@oborniki.pbp.poznan.pl
http://oborniki.pbp.poznan.pl

Biblioteka czynna:
Poniedziałek - piątek 10.00-17.00
W 1 i 3 sobotę miesiąca 9.00-15.00

DOBRE I ZŁE STRONY INTERNETU


 

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu Filia w Obornikach serdecznie zaprasza 14 marca 2018 roku na Konferencję dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli pt. Dobre i złe strony Internetu, która odbędzie się w sali Centrum Rekreacji Oborniki ul. Czarnkowska 84 w godz. 9.00-13.00.
Spotkanie adresowane jest do dyrektorów, nauczycieli bibliotekarzy, pedagogów i psychologów szkolnych oraz wszystkich zainteresowanych nauczycieli z szkół powiatu obornickiego.
Zajęcia poprowadzą nauczyciele-praktycy oraz przedstawiciele policji i ośrodka profilaktyki. W programie zawarto wykłady poruszające temat wykorzystania technologi informacyjno-komunikacyjnych w procesie edukacyjnym w XXI wieku m.in. w rozwijaniu czytelnictwa, a także podnoszące świadomość w zakresie rozpoznawania i radzenia sobie z niebezpieczeństwami związanymi z cyberzagrożeniami i cyberprzestepczością.
Prosimy o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w spotkaniu do 12 marca br. Zajęcia są bezpłatne, a uczestnicy otrzymają potwierdzenie udziału.